ŠKOL(K)A DOBRÝ STROM

Otevíráme školku v příjemném prostředí rodinného domku se zahradou v obci Lštění. 

Na školku navazuje projekt školy. V případě dostatečného počtu zájemců ke školce otevřeme i 1. a 2. třídu.Pro školní rok 2024/25 přijímáme děti od 3 let. V individuálních případech jsou výjimky možné. Do naplnění maximální kapacity je možné přijmout dítě i v průběhu roku. Pokud uvažujete o využití našich služeb, budeme rádi, když se nám ozvete. Probereme možnosti a budeme (vy i my) vědět, jak dál plánovat a zda vám máme rezervovat místo. 

Otevírací doba: Od pondělí do pátku 7:30 - 16:00 (V případě zájmu rodičů i déle).

Kolik to stojí: Chceme nabídnout kvalitní práci profesionálů, ale zároveň považujeme za důležité, aby finance nebyly překážkou. Pokud tedy není v možnostech rodiny platit školné v základní výši, jsme ochotni vést rozhovor o jeho výši dle konkrétní situace dané rodiny. Základní cena za měsíc je 6500 Kč.

Stravování: Oběd i dopolední a odpolední svačina bude pro děti zajišťována ve školce. Stravné se platí zvlášť.

Zázemí: Budova rodinného domku s velkou zahradou - tedy místo, které je jako stvořené k dětské hře a prozkoumávání všemi smysly. Aktuálně probíhá závěrečná fáze vnitřní rekonstrukce, aby tak vzniklo praktické a zároveň podnětné prostředí pro děti. Domek je v těsné blízkosti vlakové zastávky Lštění. Nejlépe se k nám tedy dostanete vlakem nebo autem.

Školka bude v oficiálních dokumentech vedena jako dětská skupina, přestože již máme akreditaci pro provozování mateřské školy. Varianta dětské skupiny nám umožní provozovat školku v rodinném domě a zároveň čerpat alespoň část financí od státu, aby nemuselo být školné příliš vysoké. Klasické mateřské školy totiž musí splňovat poměrně velké množství norem (stavební, hygienické, územní plán, aj.) a takovou budovu zatím nemáme. Rozhodně však nechceme, aby to bylo na úkor kvality. Spokojené a zdravé děti jsou pro nás na prvním místě.